KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16406352

nr 1640 6352

Oidentifierad konstnär. Signerad Majgren, daterad -79, stuga i skogen. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 57x47 cm

Utrop:

300 kr

måndag 2 september 2024
kl 19:37:38